EDİTÖRDEN

J Curr Pediatr 2004; 2: -
Makale Geliş Tarihi:
Makale Kabul Tarihi:
*

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Nöroloji Bilim Dalı, Bursa

Editörden

Sevgili Meslektaşlarım,

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ile Galenos Yayıncılık işbirliğiyle yayınlanmakta olan Güncel Pediatri isimli dergimizin 2. sayısında sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında, dünya literatürü ışığı altında son gelişmeler de göz önüne alınarak çeşitli konuları, düzeyli ve ilkeli tıp dergiciliğinde örnek olabilecek bir çizgide hekimlerimize aktarmayı amaçlıyoruz.

Güncel Pediatri Dergisi’nin 1. sayısı yayınlandıktan sonra sizlerden aldığımız çok olumlu tepkiler ve öneriler için teşekkür ediyorum. İlk sayımızdan itibaren her sayımızın bir öncekinden hem içerik olarak daha yoğun hem de baskı kalitesi olarak daha iyi olması gayreti içinde olacağız.

Türkiye’nin her yanındaki üniversiteler ile eğitim hastanelerindeki hocalarımızın ve tüm hekim arkadaşlarımızın dergimize verecekleri destek ve katkı için teşekkür ediyorum. Yılda 4 sayı olarak çıkacak olan dergimizde pediatrinin tüm alanlarına yönelik çeşitli konuların yer almasına dikkat edilecektir. 2004 yılı Haziran ayında çıkacak olan 3. sayımızda buluşmak üzere, saygılarımla.

Anasayfa Arşiv Arama Menü